Lidhje

Sfidat mjedisore në Shqipëri


Në prag të sezonit të ri turistik veror, grupe të rinjsh po punojnë për pastrimin e bregdetit nga mbeturinat, duke përcjellë mesazhin e një mjedisi të pastër për pushuesit vendas dhe të huaj.

XS
SM
MD
LG