Lidhje

Sfidat mjedisore në Shqipëri


Sfidat mjedisore në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në prag të sezonit të ri turistik veror, grupe të rinjsh po punojnë për pastrimin e bregdetit nga mbeturinat, duke përcjellë mesazhin e një mjedisi të pastër për pushuesit vendas dhe të huaj.

XS
SM
MD
LG