Lidhje

Veliaj: Shqipëria kundër informalitetit dhe abuzimeve


Banka Botërore po zhvillon këto ditë takimet e rregullta të vjeshtës, që mbledhin specialistë e zyrtarë nga e gjithë bota. Ndër forumet e zhvilluara këto ditë kanë qenë edhe problemet e punësimit dhe angazhimi aktiv i rinisë në role drejtuese në komunitete. Ministri i Shqipërisë për Mirëqënien Sociale dhe Rininë, Erion Veliaj ishte i ftuar për të marrë pjesë dhe diskutuar në këto forume dhe dha një intervistë të drejtpërdrejtë për Ditarin.

Intervistë me Erion Veliaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:35 0:00

XS
SM
MD
LG