Lidhje

Europa fillon të dalë nga muajt e errët të COVID-it


Europa fillon të dalë nga muajt e errët të COVID-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Pas muajsh të tërë lufte me pandeminë e koronavirusit, Evropa më në fund ka shtuar ritmin e vaksinimeve ndërsa ekonomitë po mëkëmben. Vendet evropiane po dalin nga bllokimet dhe po rihapin kufijtë e tyre për turistët e huaj.

XS
SM
MD
LG