Lidhje

Fëmijët dhe interneti i sigurtë


Dita ndërkombëtare e internetit të sigurtë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Në ditën ndërkombëtare të internetit të sigurtë, organizata ndërkombëtare World Vision, që vepron në Shqipëri, bëri thirrje për një vemendje më të madhe ndaj përdorimit të internetit nga fëmijët. Në një veprimtari me mësuesit e informatikës së Shkodrës, përfaqësues të kësaj organizate u shprehën mbi nevojën për më shumë vemendje nga ana e familjes, shkollës dhe gjithë shoqërisë shqiptare në drejtim të shmangjes së abuzimeve me fëmijët përmes internetit.

Dita ndërkombëtare e internetit të sigurtë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

XS
SM
MD
LG