Lidhje

Festivali i Filmit Ballkanik


Festivali i Filmit Ballkanik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Shqipëri po mblidhen këtë javë kineastët e Ballkanit për të shfaqur krijimet e tyre më të reja artistike dhe dokumentare. Festivali i filmit ballkanik i bashkon ata çdo vit në qytetin e Pogradecit.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG