Lidhje

Ditari

Festivali i Filmit Ballkanik


Në Shqipëri po mblidhen këtë javë kineastët e Ballkanit për të shfaqur krijimet e tyre më të reja artistike dhe dokumentare. Festivali i filmit ballkanik i bashkon ata çdo vit në qytetin e Pogradecit.

XS
SM
MD
LG