Lidhje

Fillon puna për zbatimin e projektit MONTEAL


Monteal Project
Fondi Shqiptar i Zhvillimit nisi punën për zbatimin e projektit “MONTEAL”, që financohet nga Bashkimi Europian dhe zbatohet në zonën malore mes Shqipërisë dhe Malit të Zi. Projekti promovon zhvillimin e ekonomisë lokale përmes përmirësimit të infratrukturës në zonën ndërkufitare mes dy vendeve fqinje dhe krijimit të ofertave të përbashkëta turistike.
Projekti MONTEAL
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00
XS
SM
MD
LG