Lidhje

Media Arkivi

Përmbytje masive në jug të Shqipërisë


Përmbytjet masive kanë shkaktuar sot dëme të mëdha materiale në zonat në Jug të Shqipërisë. Disa dhjetëra banorë ne zonat nga Gjirokastra deri në Fier janë evakuar ndërsa banesa, automjete dhe biznese janë përmbytur.

XS
SM
MD
LG