Lidhje

Media Arkivi

Vlorë, gjendja pas përmbytjeve


Banorët në zonat e përmbytura mes Fierit dhe Vlorës kërkojnë mbështetje të qëndrueshme nga Qeveria për dëmet që iu shkaktuan nga dalja e Lumit Vjosa nga shtrati.

XS
SM
MD
LG