Lidhje

Përfshirja e ish të përndjekurve në politikë


Përfshirja e ish të përndjekurve në politikë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Ish të përndjekurit politikë në Shqipëri po apelojnë për përfshirjen e tyre në politikë. Në një takim të zhvilluar në Shkodër, përfaqësuesit e familjeve të ish të burgosurve dhe të përndjekurve politikë të regjimit komunist kërkuan përfaqësimin e tyre të drejtpërdrejtë në institucioinet e shtetit shqiptar. Qendrimi i kësaj shtrese të shoqërisë shqiptare vjen në momentin kur forcat politike kanë nisur përgatitjen për zgjedhjet e reja vendore.

Përfshirja e ish të përndjekurve në politikë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG