Lidhje

Fotografë nga Shqipëria dhe Kosova në mbrojtje të mjedisit natyror


Fotografë nga Shqipëria dhe Kosova në mbrojtje të mjedisit natyror
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

10 fotografë nga Shqipëria dhe Kosova hapën në Qendrën Rinore "Arka" në Shkodër fotoekspozitën "Biodiversiteti përmes fotografisë" ku tërheqin vëmendjen te ruajtja e mjedisit natyror që ka pësuar dëmtime shpesh të pakthyeshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG