Lidhje

Media Arkivi

Shtëpia e famshme e Frank Sinatrës


Sot do të mbushte 100 vjeç Frank Sinatra, këngëtari dhe aktori i famshëm amerikan, pjesëtar i grupit të aktorëve të njohur si "The Rat Pack". Sinatra jetoi në vende të ndryshme, por njëra prej shtëpive është bërë pronë e njohur.

XS
SM
MD
LG