Lidhje

Shtëpia e famshme e Frank Sinatrës


Shtëpia e famshme e Frank Sinatrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Sot do të mbushte 100 vjeç Frank Sinatra, këngëtari dhe aktori i famshëm amerikan, pjesëtar i grupit të aktorëve të njohur si "The Rat Pack". Sinatra jetoi në vende të ndryshme, por njëra prej shtëpive është bërë pronë e njohur.

XS
SM
MD
LG