Lidhje

Fushata elektorale në qarkun e Vlorës


Fushata elektorale në qarkun e Vlorës
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Qarku i Vlorës, që përfshin edhe Sarandën dhe Delvinën, pritet të dërgojë në parlamentin shqiptar 12 deputetë. Kandidatët po e mbështesin fushatën me premtime për zhvillimin e infrastrukturës rrugore dhe kapacitetin e porteve dhe turizmin në këtë rajon.

XS
SM
MD
LG