Lidhje

Festa e Pavarësisë në Gjirokastër


28 Nëntori në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

Në Gjirokastër me rastin e 28 nëntorit janë zhvilluar takime përkujtimore me veteranë dhe familje dëshmorësh. Sipa traditës, mjaft familje e kanë ngritur flamurine edhe pranë shtëpive.

28 Nëntori në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:54 0:00

XS
SM
MD
LG