Lidhje

Gjirokastër: Projekte të reja për Qendrën Historike


Fonde për qendrën historike të Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Bashkia e Gjirokastrës ka siguruar mbështetjen me financime nga Fondi i I Zhvillimit për projekte të reja që i vijnë në ndihmë Qendrës Historike të Qytetit. Nëkryetari i Bashkisë së Gjirokastrës thotë se projektet në disa milionë dollarë sjellin shërbime më të mira për turizmin dhe nxisin ruajtjen e zonës muzeale.

Fonde për qendrën historike të Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

XS
SM
MD
LG