Lidhje

Turizmi dhe isopolifonia në Gjirokastër


Turizmi dhe isopolifonia në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00

Në shtëpitë disa qindra vjeçare të Gjirokastrës, dhjetëra turistë të huaj gjejnë këto ditë edhe një ofertë tejet të veçantë. Një grup i njohur i isopolifonisë interpreton këngët e vjetra të qytetit.

XS
SM
MD
LG