Lidhje

Islamaj mbi sfidat e drejtësisë në Shqipëri


Interviste me Fatri Islamaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:33 0:00

Kryetari i Gjykatës së Tiranës, Fatri Islamaj, ndodhet këto ditë këtu në Shtetet e Bashkuara, në një kurs trejnimi për ligjin dhe ekonominë, pranë Universitetit George Mason. Gjykata e Tiranës është gjykata më e madhe në Shqipëri dhe zoti Islamaj ishte i ftuar në stuion e Zërit të Amerikës për një bisedë mbi problemet me të cilat ndeshet sistemi i drejtësisë në Shqipëri.

Interviste me Fatri Islamaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:33 0:00

XS
SM
MD
LG