Lidhje

Autoritetet greke mbledhin në det sasi të mëdha marijuane nga Shqipëria


Autoritetet greke mbledhin në det sasi të mëdha marijuane nga Shqipëria
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Roja bregdetare greke njoftoi se rreth 2 tonë marijuanë nga Shqipëria janë mbledhur deri tani në det pas një operacioni ndërkombëtar ku po marrin pjesë edhe mjete të rojës detare italiane dhe të disa vendeve të tjera.

XS
SM
MD
LG