Lidhje

Media Arkivi

Kosova: Planet e mia për Tiranën


Në një intervistë për Zërin e Amerikës kandidati I së djathtës për kryeqytetin, flet për planet dhe projektet e tij: furnizimin 24 orë me ujë dhe uljen e taksave, bashkëpunimin me qeverinë dhe përse drejtuesi i opozitës dhe kreu aktual i Bashkisë Lulzim Basha, nuk u shfaq gjatë fushatës së tij.

XS
SM
MD
LG