Lidhje

Çfarë pritet nga seanca në Hagë dhe pas saj?


Çfarë pritet nga seanca në Hagë dhe pas saj?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Çfarë pritet nga seanca në Hagë dhe pas saj?

Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj shkoi të martën në Hagë pas thirrjes që ka marrë për t'u paraqitur në Prokurorinë e Posaçme për Kosovën. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Besim Abazi ndodhet në Hagë dhe njoftoi drejptpërdrejt për Ditarin mbi pritshmëritë nga seanca dhe në skenën politike në Kosovë.

Çfarë pritet nga seanca në Hagë dhe pas saj?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG