Lidhje

Intervistë me zv/kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi


Intervistë me zv/kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:39 0:00

Zv/kryeministri i Kosovës, Hashim Thaci, i tha Zërit të Amerikës se opozita e ka kauzën e gabuar dhe metodat e papranueshme.

XS
SM
MD
LG