Lidhje

Shkodër, hetime për dyshimet për abuzim të fëmijëve


Skandali i keqtrajtimit të fëmijëve në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

Prokuroria e Shkodrës po heton rreth dyshimeve për keqtrajtime në Qendrën e Zhvillimit ku, një ditë më parë, u ndaluan nga policia drejtoresha dhe një punonjëse, të cilat akuzohen për shpërdorim detyre.

Skandali i keqtrajtimit të fëmijëve në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG