Lidhje

Hoyt Yee komenton për dekriminalizimin


Zv/ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Hoyt Yee vlerësoi pozitivisht masat që ka filluar të marrë Shqipëria për dekriminalizmin e parlamentit

XS
SM
MD
LG