Lidhje

Uashington: Një grua përplas makinën me një automjet të policisë së Kapitolit


Policia në Uashington thotë se një grua me makinë u përplas me një automjet të policisë së Kongresit amerikan të mërkurën në mëngjes dhe është kapur.

Sipas njoftimeve pati të shtëna gjatë incidentit.

Rrugët përreth ndërtesës së Kongresi u mbyllën.

Detajet ende nuk kanë dalë të gjitha por një zëdhënëse e policisë tha se incidenti nuk kishte lidhje me terrorizmin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG