Lidhje

Një incident tjetër në qarkun e Shkodër


Incident ne Shkodër në kuadrin e zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00
Ne kulmin e pergatitjeve per votimet e te djeles, ne Qarkun e Shkodres eshte rregjistruar nje tjeter incident, duke e çuar ne 8 numrin e incidenteve te regjistruara gjate fushates elektorale ne kete zone. Ne komunen e thelle malore te Shales jane demtuar me lende shperthyese nje ure dhe kanali i hidrocentralit lokal te kesaj komune. Nderkohe, ne 8 komisionet zonale te administrimit te zgjiedhjeve per Qarkun e Shkodres po punohet normalisht per pergatitjen e votimeve ne 438 qendrat e votimit te ketij Qarku.

Incident ne Shkodër në kuadrin e zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG