Lidhje

Intervistë me Erion Veliaj


Intervistë me Erion Veliaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:35 0:00

Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë Erion Veliaj në studion e Zërit të Amerikës

XS
SM
MD
LG