Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me kryeministrin Isa Mustafa


Kryeministri i sapo zgjedhur i Kosovës, Isa Mustafa, i tha Zërit të Amerikës se qeveria e tij do të jetë e përkushtuar për zhvillimin ekonomik, forcimin e sundimit të ligjit por edhe vazhdimin e bisedimeve me Beogradin dhe luftën kundër krimit, korrupsionit dhe cdo forme të ekstremizmit.

XS
SM
MD
LG