Lidhje

Intervistë me Dedebaba Edmond Brahimaj

  • Ardita Simiçia

Udhëheqësi i Kryegjyshatës Botërore bektashiane, Dedebaba Edmond Brahimaj, i tha Zërit të Amerikës se konfliktet në shtetet ku jetojnë shqiptarët duhet të zgjidhen pa konflikte dhe pa vrasje.

XS
SM
MD
LG