Lidhje

Intervistë me Dedebaba Edmond Brahimaj


Intervistë me Dedebaba Edmond Brahimaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Udhëheqësi i Kryegjyshatës Botërore bektashiane, Dedebaba Edmond Brahimaj, i tha Zërit të Amerikës se konfliktet në shtetet ku jetojnë shqiptarët duhet të zgjidhen pa konflikte dhe pa vrasje.

XS
SM
MD
LG