Lidhje

Intervistë me ministrin e Financave Shkëlqim Cani


Zoti Cani ndodhet në Uashington në kuadër të takimeve të pranverës së Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar

XS
SM
MD
LG