Lidhje

Cani optimist për ecurinë e ekonomisë


Takimet e pranverës së Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar sjellin në Uashington edhe përfaqësues të institucioneve financiare shqiptare. Rudina Dervishi e Zërit të Amerikës intervistoi sot Ministrin e Financave të Shqipërisë, zotin Shkëlqim Cani, i cili shperhu optimizëm për ecurinë e ekonomisë shqiptare.
Intervistë me ministrin e Financave Shkëlqim Cani
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:00 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG