Lidhje

Plane për 20 milionë dollarë investime në Korçë


Investime në qytetin e Korçës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Në qytetin e Korçës po kryhen një seri investimesh sidomos për infrastrukturën rrugore dhe pazarin karakteristik. Kryetari i Bashkisë Sotiraq Filo thotë për Zërin e Amerikës se janë rreth 20 milionë dollarë që do të investohen në një hark kohor të shkurtër. Opozita thotë nga ana e saj se Bashkia duhet të ruajë vlerat e traditës së qytetit dhe të përqëndrohet tek punësimi dhe strehimi.

Investime në qytetin e Korçës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG