Lidhje

Kameron Diaz dhe Xhastin Timbërleijk në filmin “Mësuesja e keqe”

  • Zëri Amerikës

Kameron Diaz dhe Xhastin Timbërleijk në filmin “Mësuesja e keqe”

Kameron Diaz dhe Xhastin Timbërleijk janë sërish bashkë, kësaj rradhe në filmin me titull “Mësuesja e keqe”. E pyetur për marrëdhëniet e saj me Timberlaik, Diaz thotë se ajo e do dhe e respekton ende Xhastin, por gjërat mes tyre nuk ecën siç duhet. Ne jemi miq tashmë, thotë aktorja.

Në filmin komedi “Bed Teacher”, Kameron Diaz interpreton Elizabeth Halseik, një mësuese e cila tymos marjuanë dhe që është e dhënë mbas pamjes së saj të jashtme, më shumë se mbas profesionit të mësuesit.

Diaz thotë se fillimisht për të ishte thuajse e pamundur që të interpretonte një rol të tillë. Por më pas, mbasi e lexoi skenarin ajo vendosi që ta portretizonte me sarkazëm dhe nota humori mësuesen Elizabeth Halsey. Filmi “ Mësuesja e keqe” del në kinematë amerikane në 24 qershor.

XS
SM
MD
LG