Lidhje

Kapet 150 kg hashash me destinacion Greqinë

  • Gjirokastër

Kapet 150 kg hashash me destinacion Greqinë

Policia e Gjirokastrës bllokoi një tjetër sasi të madhe me lëndë narkotike me destinacion Greqinë. Policia tha se mbi 150 kilogramë hashash u bllokuan në zonën midis Sarandës dhe Gjirokastrës ndërsa dy persona të përfshirë në trafik u arrestuan.

XS
SM
MD
LG