Lidhje

Media Arkivi

Skandali i keqtrajtimit të fëmijëve në Shkodër


Prokuroria e Shkodrës po heton rreth dyshimeve për keqtrajtime në Qendrën e Zhvillimit ku, një ditë më parë, u ndaluan nga policia drejtoresha dhe një punonjëse, të cilat akuzohen për shpërdorim detyre.

XS
SM
MD
LG