Lidhje

KFOR: Situatë e qetë në veriun e Kosovës


KFOR: Situatë e qetë në veriun e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Në Kosovë, forcat vendase dhe ndërkombëtare të sigurisë e vlerësuan të qetë situatë e sigurisë në veriun e vendit të banuar me shumicë serbe.

XS
SM
MD
LG