Lidhje

Kisha ortodokse serbe, tension në marrëdhënien Mal i Zi - Serbi


Kisha ortodokse serbe, tension në marrëdhënien Mal i Zi - Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Ditët e fundit janë rënduar raportet mes Podgoricës dhe Beogradit për shkak të një ligji nga qeveria e Malit të Zi për barazinë fetare që parashikon trajtimin e pronave kishtare si prona shtetërore.

XS
SM
MD
LG