Lidhje

Kosovë: 6 të vdekur dhe 187 raste të reja me COVID-19


Kosovë: 6 të vdekur dhe 187 raste të reja me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Në Kosovë, mbrëmë u konfirmuan gjashtë persona të vdekur si pasojë e koronavirusit dhe 187 infektime të reja. Rëndimi i situatës i ka bërë autoritetet të vendosin masa të reja për të frenuar përhapjen.

XS
SM
MD
LG