Lidhje

Avramopoulos: Luftojeni korrupsionin


Komisionari evropian për migrim, çështje të brendshme dhe shtetësi, Dimitris Avramopoulos, tha në Prishtinë se liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës nuk është larg.

XS
SM
MD
LG