Lidhje

Avramopoulos: Luftojeni korrupsionin


Avramopoulos: Luftojeni korrupsionin
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Komisionari evropian për migrim, çështje të brendshme dhe shtetësi, Dimitris Avramopoulos, tha në Prishtinë se liberalizimi i vizave për qytetarët e Kosovës nuk është larg.

XS
SM
MD
LG