Lidhje

Kosova dhe Serbia në prag të rifillimit të bisedimeve


Kosova dhe Serbia në prag të rifillimit të bisedimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Ambasadori Richard Grenell, i dërguar i posaçëm i presidentit Donald Trump për bisedimet e paqes Kosovë – Serbi, shprehu sot mbështetje ndaj synimeve të Bashkimit Evropian për rifillimin e bisedimeve.

XS
SM
MD
LG