Lidhje

Kosovë, veprimtari për diasporën


Kosovë, veprimtari për diasporën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00
Në Kosovë, këto ditë ka patur disa veprimtari kushtuar qytetarëve të Kosovës që jetojnë jashtë vendit. Autoritetet njoftuan ndërkaq se do të fillojnë edhe regjistrimin e tyre. Korrespondenti ynë në Prishtinë, Leonat Shehu, bisedoi me ministrin e diasporës, Ibrahim Makolli dhe përgatiti këtë material.

Kosovë, veprimtari për diasporën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00
XS
SM
MD
LG