Lidhje

Kosova voton


Në Kosovë po mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Deri në orët e pasdites mbi 30 për qind e votuesve morën pjesë në zgjedhje, të cilat deri tani kanë qenë te qeta dhe pa ndonjë incident.

XS
SM
MD
LG