Lidhje

Intervistë me z. Enver Hasani


Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani ndodhet në Dallas të Teksasit ku do të mbajë një ligjeratë mbi “Rolin dhe pozitën e gjykatave kushtetuese në Evropën juglindore: Rasti i Kosovës”. Me zotin Hasani ne zhvilluam një bisedë të drejtëpërdrejt përmes Skype-it.

Intervistë me z. Enver Hasanin
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:44 0:00
XS
SM
MD
LG