Lidhje

Media Arkivi

Ekspertët analizojnë marrëveshjet Kosovë-Serbi


Nënshkrimi i katër marrëveshjeve të fundit mes Kosovës dhe Serbisë ka ngjallur polemika të mëdha në Kosovë. Zëri i Amerikës bisedoi me dy analistë që i ndjekin nga afër zhvillimet në Ballkan, për të marrë mendimin e tyre mbi marrëveshjet.

XS
SM
MD
LG