Lidhje

Kosova dhe lufta e Sirisë


Kosova dhe lufta e Sirisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:36 0:00

Agjencitë ndërkombëtare të sigurisë thonë se mbi një mijë qytetarë evropianë mund të jenë përfshirë në luftën në Siri. Mes tyre mund të ketë disa qindra nga rajoni i Evropës juglindore, përfshirë edhe nga Kosova, Shqipëria e Maqedonia.

XS
SM
MD
LG