Lidhje

Kosovë: Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve


Kosovë: Dita ndërkombëtare e Fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Kosovë: Dita ndërkombëtare e Fëmijëve

Në Kosovë sot janë mbajtur shumë veprimtari me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve. Veprimtarët humanitarë tërheqin vërejtjen se vendi përballet me shkallë të ultë të përkujdesjes për të drejtat e fëmijëve dhe shkallë të lartë të rreziqeve që u kanosen këtyre të drejtave.

Kosovë: Dita ndërkombëtare e Fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
XS
SM
MD
LG