Lidhje

Media Arkivi

Kosova dhe Serbia me marrëveshje të re


Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, do të raportojë të enjten në parlamentin e Kosovës për ecurinë e bisedimeve për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë, të cilat në orët e hershme të së martës çuan në një marrëveshje për sistemin e drejtësisë në veriun e Kosovës.

XS
SM
MD
LG