Lidhje

Krishtlindjet në Malin e Zi


Krishtlindjet në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Në kishat katolike në Malin e Zi u mblodhën besimtarë të shumtë në meshat e Krishtlindjes ku në mesazhet e urimit u përcoll dashuria, shpresa dhe paqja midis njerëzve dhe popujve. Urime të shumta për paqe dhe mirësi përcollën edhe përfaqësuesit politikë dhe shtetërorë të Malit të Zi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG