Lidhje

Besimtarët katolikë në Shkodër


Edhe në Shkodër, besimtarët katolikë kremtuan sot Kritshtëlindjet, duke u lutur për një të ardhme më të mirë. Në meshën e mëngjesit, Arqipeshkvi i Shkodrës, imzot Engjëll Masafra tha se lindja e Jezusit fëmijë sjell shpresë e paqe dhe se besimtarët duhet të angazhohen për të mirën e njerëzve në nevojë.

XS
SM
MD
LG