Lidhje

Kryeminstri Berisha shkon përsëri në Shkodër

  • Pëllumb Sulo

Kryeminstri Berisha shkon përsëri në Shkodër

Kryeminstri Berisha ishte sot në Shkodër, ku u bëri thirrje banorëve të zonave të izoluara nga përmbytja masive e ditëve të fundit, që të ngrihen në lartësinë qytetare, duke u organizuar dhe bashkëpunuar me strukturat e emergjencave civile për realizimin e operacioneve humanitare për shpërndarjen e ushqimeve dhe ujit të pishëm për çdo banorë të zonave të përmbytura, me synimin, u shpreh zoti Berisha, që askush të mos mbetet i braktisur në këto momente të vështira.

XS
SM
MD
LG