Lidhje

Kthimi i emigrantëve për të marrë pjesë në votime


Një numër i madh emigrantësh shqiptarë nisën të kthehen nga Greqia për të marrë pjesë në votimet për zgjedhjet parlamentare në Shqipëri. Në pikat kufitare, autoritetet greke dhe shqiptare kanë deklaruar masa shërbimi shtesë për të shmangur radhët e njerëzve dhe automjeteve.

Kthimi i emigrantëve për të marrë pjesë në votime
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG