Lidhje

Kurban Bajrami në Shkodër


Edhe në Shkodër po festohet sot Kurban Bajrami, një nga festat më të rëndësishme të besimit islam. Nëpër xhamite e qytetit, imamët po bëjnë thirrje për përparim dhe solidaritet me njerëzit në nevojë.

Kurban Bajrami në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG